Aktualności

Warsztaty wakacyjne dla dziewczynek


22 maja 2023

Zapraszamy serdecznie dziewczynki w wieku 6-12 lat na WAKACYJNE WARSZTATY SPORTOWO- REKREACYJNE Na sportowo! Na wesoło! Dzień pełen wrażeń w Sunrise  . . . I termin 28 czerwca 2023 (środa) (...)

Nowe grupy Pole Choreo od podstaw


7 lutego 2022

Jeśli marzysz o rozwijaniu swoich umiejetności tanecznych przy drążku pionowym, serdecznie zapraszamy do naszego studia na zajęcia Pole Choreo W związku z dużym zainteresowaniem takiego typu zajęciami. Otwieramy dla was (...)

NOWE GRUPY PODSTAWOWE!


7 stycznia 2022

Miło nam poinformować, że już od 14.01.2022 startują nowe grupy podstawowe  Masz ukończone 16 lat ? (Górnej granicy nie ustalono ) To wystarczy by wziąć udział w DARMOWYM treningu już w (...)

NOWY CENNIK


2 stycznia 2022

Szanowni Państwo, Informujemy, że z dniem 01.02.2022 zmienił się nasz Cennik. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze zmianami :)

ZMIANY W REGULAMINIE


1 września 2021

Szanowni Państwo, Informujemy, że zostały wprowadzone drobne zmiany w regulaminie dotyczące karnetów oraz cennika. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się.

NOWA LOKALIZACJA!


1 września 2021

Szanowni Państwo, Niezmiernie miło nam poinformować, że ze względu na duże zainteresowanie zajęciami Exotic oraz zajęciami tanecznymi otwieramy drugą lokalizację w Polkowicach!   Aby być na bieżąco zapraszamy do odwiedzenia (...)

KURS WAKACYJNY EXOTIC


2 lipca 2021

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy do zapisów na kurs wakacyjny Exotic OD PODSTAW! 😍 Sensualność, zmysłowość, kobiecość i pewność siebie? To właśnie Exotic! Zacznij swoją przygodę w Pole Dance Sunrise i (...)

KURS WAKACYJNY POLE DANCE


2 lipca 2021

Szanowni Państwo, Mamy wakacje! Wolne od szkoły? Cudownie! Zacznij nową przygodę i zakochaj się w Pole Dance! Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wakacyjnym, 2 miesięcznym kursie Pole Dance. 😍 (...)

NOWE ZAJĘCIA


8 czerwca 2021

Szanowni Państwo, Bardzo miło nam poinformować, że do wzbogaciłyśmy nasz grafik o ZAJĘCIA PORANNE! Wtorek 6:00 EXOTIC WARM UP z Patrycją Fijoł. Wtorek 8:10 EXOTIC HOT&SEXY z Patrycją Fijoł. Zamiast kawy, (...)

MULTISPORT STUDENT


8 czerwca 2021

Szanowni Państwo, Informujemy, że od lipca w naszym studio honorujemy kartę MultiSport Student! Przypominamy jednak, że wchodząc na powyższą kartę, bądź kartę MultiSport Plus - możecie skorzystać wyłącznie z takich (...)

WRACAMY DO ZAJĘĆ


16 kwietnia 2021

Szanowni Państwo, Miło nam poinformować, że wracamy do stałych grup i poprzedniego grafiku zajęć. Pamiętajcie, że działamy w systemie Fitssey! Nie możemy się doczekać ponownych treningów! Do zobaczenia w Sunrise

UWAGA ZMIANY


12 kwietnia 2021

WAŻNE !!!! COVIDOWE ZMIANY W STUDIU !! ANULACJA ZAJĘĆ !! Szanowni Państwo, Z przyczyn od nas niezależnych musimy wprowadzić duże zmiany w grafiku- na tą chwilę na obecny tydzień 12-18 (...)

EXOTIC POLE PREDATORS


7 kwietnia 2021

Mamy zaszczyt poinformować, że niebawem w naszym Studiu ruszają kolejne kursy. Tym razem macie okazję wziąć udział w warsztatach na trenera Exotic. Jeśli już nim jesteście to również świetna okazja, (...)

KOLEKCJA EXCELLENT


31 marca 2021

Mamy zaszczyt poinformować, że na naszej stronie www.sunrise-style.pl pojawiła się nowa, zjawiskowa i zmysłowa kolekcja EXCELLENT Koniecznie odwiedzajcie stronę - każda z Was z pewnością znajdzie coś dla siebie! Zapraszamy (...)

Exotic Strip Plastic


10 marca 2021

Z przyjemnością informujemy, że otwieramy nową grupę Exotic! Będzie to Exotic Strip Plastic - zajęcia choreograficzne, które są skrzyżowaniem tańców takich jak: Floorwork, High Heels oraz Frame Up a przy (...)

Konkurs z okazji Dnia Kobiet


24 lutego 2021

DZIEŃ KOBIET W SUNRISE Specjalnie dla Was organizujemy konkurs na naszym Facebooku z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet! Aby wziąć udział w konkursie: Zrób zdjęcie rurkowe z motywem kwiatków tak (...)

Zmiany


23 lutego 2021

Zapoznaj się z nowym cennikiem naszych usług, który obowiązuje od 1 marca 2020. Zmiany dotyczą zajęć Aerial Hoop, Pole Stretch oraz Open Studio. Od marca będą również obowiązywały zapisy przez (...)

Warsztaty z Inez Guderską


18 lutego 2021

Nie stoimy w miejscu! Zapraszamy Was na kolejne warsztaty! Tym razem oferujemy Wam dawkę profesjonalnej wiedzy od Inez Guderskiej na dwugodzinnych panelach! Acro & Stretch 10:30 - 12:30 Gięcia dla (...)