Aktualności

WRACAMY DO ZAJĘĆ


16 kwietnia 2021

Szanowni Państwo, Miło nam poinformować, że wracamy do stałych grup i poprzedniego grafiku zajęć. Pamiętajcie, że działamy w systemie Fitssey! Nie możemy się doczekać ponownych treningów! Do zobaczenia w Sunrise

UWAGA ZMIANY


12 kwietnia 2021

WAŻNE !!!! COVIDOWE ZMIANY W STUDIU !! ANULACJA ZAJĘĆ !! Szanowni Państwo, Z przyczyn od nas niezależnych musimy wprowadzić duże zmiany w grafiku- na tą chwilę na obecny tydzień 12-18 (...)

EXOTIC POLE PREDATORS


7 kwietnia 2021

Mamy zaszczyt poinformować, że niebawem w naszym Studiu ruszają kolejne kursy. Tym razem macie okazję wziąć udział w warsztatach na trenera Exotic. Jeśli już nim jesteście to również świetna okazja, (...)

KOLEKCJA EXCELLENT


31 marca 2021

Mamy zaszczyt poinformować, że na naszej stronie www.sunrise-style.pl pojawiła się nowa, zjawiskowa i zmysłowa kolekcja EXCELLENT Koniecznie odwiedzajcie stronę - każda z Was z pewnością znajdzie coś dla siebie! Zapraszamy (...)

Exotic Strip Plastic


10 marca 2021

Z przyjemnością informujemy, że otwieramy nową grupę Exotic! Będzie to Exotic Strip Plastic - zajęcia choreograficzne, które są skrzyżowaniem tańców takich jak: Floorwork, High Heels oraz Frame Up a przy (...)

Konkurs z okazji Dnia Kobiet


24 lutego 2021

DZIEŃ KOBIET W SUNRISE Specjalnie dla Was organizujemy konkurs na naszym Facebooku z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet! Aby wziąć udział w konkursie: Zrób zdjęcie rurkowe z motywem kwiatków tak (...)

Zmiany


23 lutego 2021

Zapoznaj się z nowym cennikiem naszych usług, który obowiązuje od 1 marca 2020. Zmiany dotyczą zajęć Aerial Hoop, Pole Stretch oraz Open Studio. Od marca będą również obowiązywały zapisy przez (...)

Warsztaty z Inez Guderską


18 lutego 2021

Nie stoimy w miejscu! Zapraszamy Was na kolejne warsztaty! Tym razem oferujemy Wam dawkę profesjonalnej wiedzy od Inez Guderskiej na dwugodzinnych panelach! Acro & Stretch 10:30 - 12:30 Gięcia dla (...)

Latino Kids


9 lutego 2021

Zajęcia bazujące na podstawach tańców latynoamerykańskich takich jak: samba, cha-cha, rumba, salsa, jive, paso doble. To niesamowita dawka energii płynącej z tańca oraz muzyki rytmów Latino. Podczas zajęć skupimy się (...)

Kurs instruktorski Exotic Pole Dance


1 lutego 2021

Czy któraś z Was marzyła o zostaniu instruktorką Exotic? Teraz jest okazja! Za kilka miesięcy odbędzie się w Pole Dance Sunrise kurs trenerski Exotic Pole Predators ! Zainteresowane? Szczegóły w (...)

Pole Dance od podstaw


20 stycznia 2021

Już w najbliższy wtorek startuje nowa grupa Pole Dance. Chciałabyś rozpocząć treningi ale nie miałaś nigdy styczności z rurą? Zapraszamy na darmowy trening, który odbędzie się już 26.01 16:15. :) (...)

Latino


10 stycznia 2021

Wszystkie pasjonatki gorących rytmów zapraszamy na zajęcia otwarte do grupy Latino. Czeka na Was brazylijska samba, kubańska cha-cha, zmysłowa rumba oraz salsa. Tańce Latino mają na celu dać poczucie elastyczności (...)

Pole Spin

Pole Spin


7 stycznia 2021

Nowy rok, to nowe możliwości! Pole Dance Sunrise poszerza swoją ofertę o zajęcia Pole Spin Czwartek 17:20 poziom S DARMOWE ZAJĘCIA 21.01 Rurka obrotowa to coś, w czym można się (...)

Russian Exotic


13 grudnia 2020

Russian Exotic to styl zakorzeniony w balecie, gimnastyce rytmicznej i zmysłowym flow. Styl ten skupia się na płynnych ruchach, zwracając uwagę na muzykalność, pracę nóg, wyciągnięte linie, mocne pointy oraz (...)

Sunrise Style


8 grudnia 2020

Z wielką radością udostępniamy Wam adres sklepu internetowego Sunrise Style! Sunrise Style Sunrise Style to nowa POLSKA marka odzieży sportowej dla kobiet i dziewczynek. Zachęcamy do sprawdzenia aktualnych ofert oraz (...)

Sklep internetowy


4 grudnia 2020

Już wkrótce nowa marka odzieży sportowej zawita na polskim rynku Wyjatkowe stroje dla kobiet i dziewcząt- idealne do Pole Dance, Aerial Hoop i szeroko pojetego fitnessu. Wyczekujcie informacji, ponieważ sklep (...)

11.11

11.11


5 listopada 2020

Uprzejmie informujemy, że studio w dniu 11.11 będzie nieczynne.

Taniec? TAK!


4 listopada 2020

W zeszłym tygodniu odbyły się darmowe zajęcia Exotic Basic oraz High Heels. Mamy nadzieję, że jesteście zadowolone! Głodne wiedzy? Poniżej podajemy króki opis zajęć: High Heels to zajęcia taneczne w (...)