O nas

Studio SUNRISE

Miejsce stworzone z myślą o kobietach, powstało w 2017 roku. Już po dwóch latach powodzenia otworzyliśmy nowe, większe studio i znacznie poszerzyliśmy swoją ofertę.

Pozytywna energia to nieodłączny element naszych zajęć. Chcemy udowodnić, że sport może być ciekawy i dostarczać wiele satysfakcji, nie tylko z powodu utraconych kilogramów. Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo oraz profesjonalne podejście, dlatego dysponujemy wykwalifikowaną kadrą instruktorską. Nasz zespół tworzą osoby, dla których zawód to jednocześnie pasja, którą potrafią zarażać innych i pokazywać jak wielką radość może sprawiać aktywność fizyczna i praca nad własnym ciałem.

Do Waszej dyspozycji:

  • Dwie duże przestronne sale wyposażone w specjalistyczny sprzęt firmy Sun Pole oraz M-Pole oraz 24 m luster.
  • Sala przeznaczona do zajęć pole dance ma prawie 4 m wysokości, co wpływa na komfort treningu. Wyposażona jest w 10 kół cyrkowych oraz 12 rurek BRASS.
  • Rurki BRASS to najwyższa półka spośród drążków do pole dance. Wykonane są w całości z mosiądzu, który charakteryzuje się dużą trwałością, odpornością na korozję, a w praktyce daje najlepszą przyczepność. Drążki Brass są akredytowane przez IPSF (International Pole Sports Federation). Doskonałe do pole sports, pole art, pole dance.
  • Zapewniamy również miejsce dla Twojego malucha. Bez problemu możesz przyjść do studia z dzieckiem i mieć je na oku podczas treningu.