Częste pytania

Czy każdy może spróbować swoich sił w Pole Dance?

Wiele kobiet zmaga się z obawami związanymi ze sporym wysiłkiem fizycznym, który trzeba włożyć w ten rodzaj tańca. Silne mięśnie ramion i nóg, ekstremalne rozciągniecie, odpowiednia masa ciała… to pierwsze o czym myślimy gdy najdzie nas chęć na udział w zajęciach pole dance czy aerial hoop. Jednak nie ma powodu do obaw! Pamiętaj, że właśnie nad tym będziesz pracowała na ćwiczeniach.

Z naszą pomocą powoli, krok po kroku przygotujesz swoje ciało do trudniejszych figur i kombinacji na rurce czy kółku.

Każde zajęcia mają na celu nie tylko naukę konkretnych figur, ale również przygotowanie ciała do ich wykonania. Ćwiczenia w czasie rozgrzewki są dobrane tak, by wzmacniać te partie mięśni, które są kluczowe podczas treningu.

Oczywiście, należy spodziewać się sporego wysiłku, zakwasów i siniaków, ale każda osoba, która ma w sobie odrobinę wytrwałości, poradzi sobie bez większych problemów.

Jedyne wymagania to wiek. Kursantka powinna mieć ukończone 16 lat, górnej granicy NIE MA !

Jak zapłacić za zajęcia?

Za zajęcia możesz zapłacić przelewem lub gotówką albo kartą płatniczą w recepcji Studia.

Czy przepadnie mi wejście z karnetu jeśli nie przyjdę na zajęcia ?

Jeśli wykupiłaś karnet na zajęcia, a zdarzy się, że nie możesz się pojawić, nic nie szkodzi! Zajęcia nie przepadają. Należy je odrobić w ciągu miesiąca od daty nieobecności.

W jaki sposób mogę odrobić nieobecność?

Od dnia nieobecności masz cały miesiąc aby przyjść na zajęcia do innej grupy Pole Dance na podobnym poziomie zaawansowania do Twojej grupy lub na dowolne zajęcia fitness.. Możesz również w ramach odrabiania zajęć przeprowadzić swój trening w ustalonych godzinach Open Studio. Chęć odrobienia zajęć na zajęciach z oferty Pole Dance należy zgłosić w recepcji studia.

Należy pamiętać jednak, że na zajęcia z oferty Fitness/Aerial Hoop trzeba się wcześniej zapisać przez grafik online.

Nie ma możliwości aby odrobić zajęcia gdy upłynie więcej niż miesiąc od dnia Twojej nieobecności.

Czy mogę uczęszczać na zajęcia jeśli mam nadwagę?

Oczywiście! Twoja waga czy wzrost nie wykluczają Cię z treningów. Warto jednak dla własnego zdrowia zrzucić zbędne kilogramy – a my Ci w tym pomożemy.

Czy mogę ćwiczyć Pole Dance jeśli mam ponad 50 lat?

Oczywiście! Twój wiek nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Na nasze zajęcia uczęszczają kursantki w Twoim wieku.

Kto nie może uprawiać Pole Dance?

Osoby, które mają jakiekolwiek problemy ze zdrowiem nie zezwalające na uprawianie zajęć typu taniec, fitness, ćwiczenia gimnastyczne oraz osoby przyjmujące lekarstwa, które w jakikolwiek sposób wpływają na ich zdolności fizyczne i psychiczne, nie mogą uczestniczyć w zajęciach. Kobiety w ciąży nie mogą uczęszczać na zajęciach dla własnego bezpieczeństwa.

Ile razy w tygodniu są zajęcia?

Możesz zapisać się na zajęcia odbywające się albo raz w tygodniu, 2 razy w tygodniu lub więcej– decyzja należy do Ciebie.