Kundalini Joga

Chcesz poprawić jakość swojego życia?
Żyć świadomie, zdrowo i radośnie, pobudzić swoją kreatywność, koncentrację i efektywność, zrelaksować i oczyścić ciało oraz umysł?

KUNDALINI JOGA  jest właśnie dla Ciebie !

Jest to silnie energetyzująca joga, która składa się z różnorodnych dynamicznych i statycznych ćwiczeń fizyczno-oddechowych oraz medytacji z mantrą. Dzięki niej pobudzisz swój twórczy potencjał, intuicję oraz wzmocnisz system nerwowy, aby być odporną na stres.
Oczyścisz ciało i umysł, osiągając wewnętrzną równowagę, a przy okazji będziesz się świetnie bawić – KJ jest pełna niespodzianek – za każdym razem inny zestaw ćwiczeń!

Tylko w Sunrise zapraszamy na sesje specjalnie dobrane dla potrzeb kobiet. Dzięki tej praktyce odkryjesz i rozwiniesz nowe oblicze swojej kobiecości, przyjdź, a obudzisz w sobie BOGINIĘ ?

Prowadząca Piara Ravi Kaur (Natalia Norko) – doświadczona w prowadzeniu sesji jogi i sesji relaksacyjnych z gongiem w Polsce i za granicą, certyfikowana przez przez KRI (Kundalini Research Institute), IKYTA (International Kundalini Yoga Teachers Assosiation) i Yoga Alliance RYT (Registered Yoga Teacher).

 

 

Pierwsze darmowe zajęcia już w poniedziałek (07.10) o godzinie 16:10! Obowiązują zapisy przez grafik online.

Dowiedz się więcej :

Piraravi

Piraravi facebook