Taniec? TAK!

W zeszłym tygodniu odbyły się darmowe zajęcia Exotic Basic oraz High Heels. Mamy nadzieję, że jesteście zadowolone! Głodne wiedzy? Poniżej podajemy króki opis zajęć:

High Heels to zajęcia taneczne w nowoczesnym stylu teledyskowm – to mix stylów tanecznych m.in. brodway dance, jazz, sexidance, dancehall. Podczas zajęć uczymy się choreografii, szlifujemy technikę, którą później wykorzystujemy w układzie, a przy okazji pięknie kształtujemy sylwetkę, uczymy się pewności siebie i wydobywamy nasza kobiecość i seksapil. Uczymy się m.in. koordynacji, izolacji ciała, płynności ruchu, a wszystko to w rytm muzyki, która wprawi Cię w wyjątkowy nastrój. Zajęcia trwają 60 min i są absolutnie dla każdego. Potrzebne będą nakolanniki.

To również zajęcia, na których uczymy się tańca z wykorzystaniem rurki, jednak w bardzo zmysłowej odsłonie. Skupiamy się przede wszystkim na floorwork’u i seksownej choreografii. Te zajęcia z pewnością pozwolą każdej pani wydobyć z siebie kobiecość i seksapil. Zajęcia trwają 60 min i są na poziomie podstawowym. Potrzebne będą nakolanniki.